KONST / Litografier / Färglitografi 13862067
nr 1386 2067
Corneille
(1922-2010), Belgien
Färglitografi, Signerad, numrerad 129/200, daterad -91. Motivet: 23x16 cm, yttermått inklusive ram: 48x39 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 22 mars 2021
kl 18:07:36
500 kr
600 kr
900 kr
1.000 kr
22 mar
Corneille
Läs mer om Corneille